Warsztaty z People Principle

Uczniowie Europejskiego Liceum Ogólnokształcącego w Legnicy w dniu 8 stycznia uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych przez Mercedes-Benz Manufacturing Poland , który jest patronem naszej szkoły.

Były to zorganizowane warsztaty z People Principle – jest to 8 zasad koncernu Metcedenz-Benz które określają- w jaki sposób pracujemy, komunikujemy się, przewodzimy i współdziałamy ze sobą. Wszystkie mają jedną wspólną cechę: STAWIAJĄ LUDZI W CENTRUM.

Tymi ośmioma zasadami są:

AGILITY- Zwinność: Umiejętność szybkiego dostosowania się do zmieniających się okoliczności

EMPOWERMENT- Wzajemne zaufanie i inspiracja

CO- CREATION – Współtworzenie. Gotowość do twórczej współpracy

DRIVEN TO WIN – Dążenie do zwycięstwa. Dążenie do tego, co najlepsze

CUSTOMER ORIENTATION- Orientacja na klienta. Pragnienie ciągłego inspirowania klientów

PURPOSE DRIVEN- zorientowanie na cel- przewodzimy tworząc znaczenie

PIONEERING SPIRIT- Ukierunkowanie na cel. Kształtujemy wizjonerską przyszłość dzięki kreatywności i duchowi badań

LEARNING- nauka.

Uczniowie mieli również okazję zobaczyć na żywo proces produkcyjny silników benzynowych i diesla.