Strona główna  →  Sprawy organizacyjne  → Aktualności →  Wpis

Uroczyste zakończenie roku 2023/2024

Uroczysta gala zakończenia roku szkolnego w Europejskim Liceum Ogólnokształcącym w Legnicy – OSKARY 2024

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele..

Dziękuję Wam za wspaniały rok, który spędziliśmy razem. Niech te wspomnienia i doświadczenia będą dla Nas cenną lekcją i motywacją do kontynuowania nauki i pracy w Europejskim Liceum Ogólnokształcącym

Kochani Uczniowie, pragnę podkreślić, że Wasze sukcesy w tym roku nie można zmierzyć jedynie ocenami czy dyplomami. Wasze prawdziwe osiągnięcia są o wiele większe – to Wasza wytrwałość, postęp, umiejętność radzenia sobie z wyzwaniami i rozwój osobisty. Brawo za to, że nigdy się nie poddajecie i dążycie do realizacji swoich celów

Pragnę podziękować Wam za Wasz wysiłek, pracę i oddanie, które włożyliście w rozwijanie swoich umiejętności i zdobywanie wiedzy.

Wszystkie wasze sukcesy, zarówno te małe, jak i wielkie, są powodem do dumy dla Was samych, Waszych rodzin i dla całej szkolnej społeczności.

Ogromne podziękowania dla wychowawczyni Pani Ewy Sudoł i Pani Moniki Piątek oraz naszych Nauczycieli , którzy swoim profesjonalizmem, pasją i oddaniem sprawiają, że nasza szkoła jest miejscem wyjątkowym.

Drodzy nauczyciele Wasza praca jest nieoceniona i wpływa na kształtowanie młodych umysłów, inspirując do odkrywania swojego potencjału. Dziękuję za Waszą cierpliwość, zaangażowanie i troskę, którą okazujecie naszym uczniom każdego dnia

Życzę Wam udanych wakacji, pełnych radości, ciepłych spotkań z bliskimi i inspirujących przygód. Odpocznijcie, nabierzcie sił i wróćcie w nowym roku gotowi do kolejnych wyzwań.

Dziękuję i gratuluję ukończenia tego roku szkolnego!

Dyrektor Europejskiego Liceum Ogólnokształcącego w Legnicy

mgr Anna Wolniewicz