Rekrutacja 2023/2024

Rodzicu chcielibyśmy abyś wiedział,
że szkoła niepubliczna zapewni prawdziwie indywidualne podejście do ucznia, traktowanego jako podmiot wszelkich działań edukacyjnych, poprzez inne podejście do nauczania, metod pracy, programów, poprzez małe grupy, a także pewność, że szkoła zaopiekuje się ich dzieckiem, nie tylko w sensie naukowym, ale również w sferze psychologicznej i emocjonalnej. W tym zakresie szkoła niepubliczna ma znacznie większe możliwości. Dbamy o to, aby każde dziecko angażować, motywować, a także oferujemy znacznie szersze możliwości zajęć. Szkoła niepubliczna rozumie edukację jako budowanie relacji, co jest nieocenione na przyszłość. Ponadto, dzieci w szkole niepublicznej otrzymują wszystko, co im potrzeba w szkole, bez konieczności opłacania korepetycji i męczenia dzieci dodatkowymi godzinami po lekcjach, kiedy powinny się regenerować i odpoczywać.